Homepage > A mužstvo > Výsledky

Mužstva TJ Jiskra

PROGRAM JARO 2018

2018-02-16 09:42:51

ČFL - JARO 2018
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - A mužstvo
SO 10. 3. 14.30 Ústí n.O. - Chrudim

NE 18. 3. 15.00 SK Viktorie Jirny - Ústí n.O.
BUS 11.30

SO 24. 3. 15.00 Ústí n.O. - SK Zápy

NE 1. 4. 16.30 SK Brozany - Ústí n.O.
BUS 12.30

SO 7. 4. 16.30 Ústí n.O. - FK Králův Dvůr

NE 15. 4. 17.00 TJ Štěchovice - Ústí n.O.
BUS 13.00

SO 21. 4. 17.00 Ústí n.O. - TJ Jiskra Domažlice

SO 28. 4. 13.30 TJ Sokol Čížová - Ústí n.O.
BUS 8.00

SO 5. 5. 17.00 Ústí

...celý článek


Jaro 2018 - program všech týmů soubor ve formátu pdf.

ZIMNÍ PŘÍPRAVA "A" MUŽSTVA

2018-01-29 09:29:17

JISKRA ÚSTÍ N.O. – SK UNIČOV
1 : 1 / 1 : 1 /
SESTAVA ÚSTÍ I. POLOČAS :
J.Krátký – Skalický – Jeníček – P.Chleboun - Langer
Habrman – Pavlásek – Nágl – Pazdera - Smejkal
Pinkava
SESTAVA ÚSTÍ II. POLOČAS:
Truhlář – Skalický – J.Chleboun – Coufal – M.Kopecký
Habrman – Pavlásek – Falta - Vaňous - Kukla
Pinkava/67.J.Procházka/
BRANKY: 5.´ Pazdera - 45.´ Komenda

V dalším přípravném utkání na domácí UMT vyzkoušel formu svěřenců trenéra Chudého loňský vítěz MFL, který se rozhodl pokračovat ve stejné soutěži i v novém ročníku. Podle očekávání to byl velmi těžký soupeř a zejména v 1. poločase předváděly oba týmy velmi zajímavou podívanou.

...celý článek


ZIMNÍ PŘÍPRAVA "A" MUŽSTVA

2018-01-22 08:38:17

JISKRA ÚSTÍ N.O. – FK ČESKÁ TŘEBOVÁ
2 : 0 / 2 : 0 /
SESTAVA ÚSTÍ I. POLOČAS :
Truhlář – Skalický – J.Chleboun – Coufal - Krummer
J.Procházka – Pavlásek – Nágl – Pazdera - Smejkal
Bareš
SESTAVA ÚSTÍ II. POLOČAS:
J.Krátký – M.Kopecký – P.Chleboun – Jeníček – Langer
Kukla – Falta – Svoboda – Habrman - Pinkava
M.Krátký
BRANKY: 4.´ Smejkal, 36.´ Nágl

Fotbalisté Jiskry se poprvé v zimní přípravě představili na domácí UMT. Proti suverénnímu lídrovi krajského přeboru Pardubického kraje se opět vystřídaly dvě kompletní jedenáctky. Prestižní derby sousedních měst začali lépe domácí, kteří v úvodním poločase těžili zejména ze spolupráce mladého

...celý článek


PROGRAM PŘÍPRAVNÝCH ZÁPASŮ - ZIMA 2018

2018-01-15 10:39:59

SO 20. 1. 12.00 Ústí n.O. - FK Česká Třebová
SO 27. 1. 12.00 Ústí n.O. – SK Uničov
SO 3. 2. 16.00 Ústí n.O. – MFK Trutnov /ve Vrchlabí/
SO 10. 2. 12.00 Ústí n.O. – SFK Vrchovina
ST 21. 2. 18.00 Ústí n.O. – 1. SK Prostějov
SO 24. 2. 16.30 Ústí n.O. – SK Soběslav
SO 3. 3. 14.00 Ústí n.O. – FK Mohelnice

ZIMNÍ PŘÍPRAVA "A" MUŽSTVA

2018-01-15 10:38:20

SIGMA OLOMOUC U19 - JISKRA ÚSTÍ N.O.
3 : 0 / 3 : 0 /
SESTAVA ÚSTÍ I. POLOČAS :
J.Krátký – Fikejz – P.Chleboun – Jeníček - Langer
Kukla – Falta – Nágl – Pazdera - Pinkava
Bareš
SESTAVA ÚSTÍ II. POLOČAS:
Truhlář – Skalický – J.Chleboun – Coufal – M.Kopecký
M.Krátký – Vaňous – Souček – Pavlásek - Smejkal
Bareš/65.Chalupník/

Fotbalový tým Jiskry se ve druhém přípravném utkání představil v Olomouci, kde ho prověřil extraligový tým dorostenců Sigmy. Trenér Chudý v obou poločasech vyzkoušel celý širší kádr, v němž se mimo Jakuba Chlebouna představil nově také útočník Daniel Bareš /98/, který je v Ústí na zkoušce z Olympie Praha. Na

...celý článek


ZIMNÍ PŘÍPRAVA "A" MUŽSTVA

2018-01-08 11:22:29

VIKTORIA PLZEŇ - JISKRA ÚSTÍ N.O.
3 : 0 / 1 : 0 /
SESTAVA ÚSTÍ I. POLOČAS :
J.Krátký/ – Coufal – J.Chleboun – P.Chleboun – P.Langer
Habrman – Nágl – Souček – Falta - Smejkal
Kukla
SESTAVA ÚSTÍ II. POLOČAS:
J.Krátký/65.Truhlář/ – Coufal – J.Chleboun/65.P.Chleboun/ - Jeníček - Langer
Habrman/65.Skalický/ - Nágl – Falta/65.Pazdera/ - Souček
Chalupník - Smejkal/65.M.Kopecký/
SESTAVA PLZEŇ I. POLOČAS:
Sváček – Čihák – Hájek – Limberský
Petržela – Živulič – Ivanschits – Čermák – Pilař
Bakoš – Chorý
SESTAVA PLZEŇ II. POLOČAS:
Sváček – Havel – Hubník – Piroch – Kovařík
Zeman – Hořava – Hrošovský – Kolář – Kopic
Krmenčík
Góly: 2.´ Petržela,

...celý článek


   1 2 3 4 5 6 7   .. 63 Další

 

Sponzoři

Generální sponzor:
Střešní okna Langer
Město Ústí n.O.
Hlavní sponzor:
Sporthotel Tichá Orlice
UO.SPORT s.r.o.
SPINTEX s.r.o.
Mediální partner:
Kabelová televize
OIK Tv
Deník
Sponzor I. kategorie:
Orlimex s.r.o.
Strabag
SMC
Sponzor II. kategorie:
Fortuna
Partners
ISOTEP
RIETER
Zahradnictví Šťastný
Luděk Skala servis BOZP a PO
Generalli
Sponzor III. kategorie:
A.B.V. s.r.o.
FPOS a.s.
Kaja Uno
Stavona
Adidas ČR s.r.o.
Recycling
Tepvos
Sponzor IV. kategorie:
Elektro Franc s.r.o.
AZ Trade
Váhy Brabec

Fotogalerie

bez popisku

bez popisku

bez popisku

navštivte fotogalerii

Zajímavé odkazy

ČMFS
Výsledky divize C


 


Design&Code&Programing P-cut webdesign