Hubálek – Fikejz – Grunta – Šebrle - Černý
Pirkl/83.Eliáš/ - Svoboda/70.Kaláb/ - Bárta - Procházka/89.Januška/
Chalupník/62.Pinkava/ – Krummer/46.Pavlásek/
BRANKY: 6.´ Ďuriš - 21.´ Grunta /p/, 78.´ Procházka

Béčko zakončilo podzim nejlépe, jak mohlo, vítězstvím v prestižním derby na hřišti soupeře. Tento úspěch je o to cennější, že ho při souběhu s áčkem docílil neposílený tým, navíc postupně v sestavě s dorostenci, kteří měli v nohách těžký dopolední divizní zápas. Domácí začali výborně, již v 6. min. využili chybnou rozehrávku Jiskry a protiútok zakončil Ďuriš – 1:0. V

...celý článek

tabulka po 13. kole soubor ve formátu pdf.

BRANKA: 57.´ Bárta

Utkání vedoucích celků soutěže přineslo na UMT výborný fotbal, kterému neuškodilo ani nevlídné deštivé a větrné počasí. Hosté suverénně vedou tabulku a proti posílenému ústeckému béčku ukázali proč. Od úvodních minut to byla bitva o každý metr, šance se rodily velmi těžce. Domácí začali aktivně, postupem času se ale hra vyrovnala. V 9. min. pálil nebezpečně z vápna hostující Novák, vzápětí musel Truhlář řešit nepovedený centr

tabulka po 12. kole soubor ve formátu pdf.

BRANKY: J.Procházka, Chalupník, Kukla

Béčko potvrdilo v Těchoníně úlohu favorita, ale papírově slabší soupeř nedal nic zadarmo. Zápas se musel líbit, na těžkém terénu se stále něco dělo. Domácí se snažili nakopávat míče na robustní útočníky, hráli bojovně až zarputile a dařilo se jim smazávat rozdíly v technice. Obrana Jiskry se s touto hrou často jen stěží vyrovnávala. Přesto se podařilo v 30. min. vstřelit vedoucí gól, když se po rohu Fikejze a hlavičce Chalupníka ve

tabulka po 11. kole soubor ve formátu pdf.

BRANKA: J.Procházka

Po těsném vítězství v Řetové získalo ústecké béčko další tři body, ale proti nováčkovi soutěže se domácí nadřeli mnohem více, než se předpokládalo. Zápas začal podle očekávání náporem Jiskry a už ve 2. min. měl nadějnou příležitost Kukla, kterého před vápnem zablokoval včas vyběhnuvší brankář. V 5. min. se hostující gólman zaskvěl po krásné střele Langera z 20m. Poté však nápor Jiskry polevil a ke slovu se stále

tabulka po 10. kole soubor ve formátu pdf.

BRANKY: Kukla, Pinkava, Chalupník

Béčko Jiskry napravilo pošramocenou reputaci z minulého kola nedělním vítězstvím v tradičním derby nad Řetovou. Za velmi nepříznivého počasí se hřiště brzy změnilo v oraniště. Velký fotbal se pochopitelně za takových podmínek hrát nedá, přesto se přítomní diváci rozhodně nenudili. Hosté vlétli do zápasu jako uragán, vědomi si toho, že Řetové první poločasy moc nejdou. Cíl vstřelit brzy gól se naplnil hned

tabulka po 9. zápase soubor ve formátu pdf.

BRANKY: 36.´ Chalupník - 42.´ Černušák, 70.´ Doležal

Ústecké béčko ukončilo sérii vítězných zápasů nečekanou domácí ztrátou s průměrným soupeřem. Tomu stačilo k vítězství využít dva přímé kopy před vápnem. Od úvodních minut byli domácí lepším týmem, ale před brankou moc nebezpeční nebyli. Už ve 3. min. pěkně utekl po křídle Chalupník, jeho centr však před brankou nenašel adresáta. V 7. min. na druhé

tabulka po 8. kole soubor ve formátu pdf.