Truhlář – Svoboda – Grunta – Šebrle – Krummer/58.Eliáš/
M.Krátký – Fikejz/76.Januška/ - J.Procházka – Š.Kopecký/6.M.Ráb/
Pinkava – Pirkl
BRANKY: 34.´, 41.´ a 43.´ M.Ráb

Prestižní derby sousedních oddílů ozdobil v úvodní části krásnými góly Michal Ráb. V úvodu zápasu se několikrát zajiskřilo, na což doplatil zraněním Šimon Kopecký. Místo něj přišel už v 6. min. na hřiště pozdější hrdina zápasu. Domácí měli od úvodních minut více ze hry, ale před brankou Šilara dlouho moc nebezpeční nebyli. Byli to naopak hosté, kteří po chybné rozehrávce Jiskry mohli otevřít skóre,

...celý článek

tabulka po 22. kole soubor ve formátu pdf.

Chalupník/13.Pinkava/ - M.Ráb/71.Sýkora/

Tradiční derby béček v Lanškrouně absolvoval náš tým vcelku úspěšně. Po většinu času byli hosté lepším týmem, ale gólu ze hry se nedočkali. V obou poločasech se hrálo převážně na polovině domácích, svěřenci trenéra Tesaře se prezentovali pohledným fotbalem po zemi s řadou nadějných příležitostí. Hlavně aktivní Pinkava, který střídal zraněného Chalupníka, se dostal do několika šancí, ale nebylo mu přáno. Zápas tak dospěl do penaltové

tabulka po 21. kole soubor ve formátu pdf.

BRANKY: 32.´ a 49.´ J.Procházka - 19.´ Kusý, 75.´ Fogl

Proti beznadějně poslednímu celku tabulky se hráči béčka moc nevyznamenali. Soupeř si z Ústí veze nečekaně jeden bod. Utkání začalo podle předpokladu náporem domácích, ale obrana hostů si s jejich snahou dokázala poradit. Naopak v 19. min. po zbytečném rohu dokázal nekrytý Kusý hlavou otevřít skóre – 0:1. Ve 29. min. mohl po pěkné přihrávce Pinkavy vyrovnat Chalupník, z

tabulka po 20. kole soubor ve formátu pdf.

BRANKY: Chalupník, Pazdera, Krummer

Ani béčko na hřišti soupeře nezklamalo a v souboji rezerv si z Moravské Třebové veze všechny body. Lehké to však rozhodně nebylo. Za krásného počasí na pěkném hřišti nastoupili svěřenci trenéra Tesaře v optimální sestavě, což potvrdili zejména po přestávce. Domácí byli ze začátku lepším týmem a hrozili hlavně po standardních situacích. Spolehlivá obrana s jistým

tabulka po 19. kole soubor ve formátu pdf.

BRANKY: 20.´ M.Kopecký, 32.´ Chalupník, 70.´ a 77.´ Kukla

Po dvou porážkách bez vstřeleného gólu béčko konečně zabralo a po dobrém výkonu hladce zdolalo soupeře z horní poloviny tabulky. Od úvodních minut byli domácí lepším týmem, tlačili se před branku soupeře, kde však dlouho nic podstatného nevymysleli. Ve 12. min. měl gól na kopačce Pirkl, ale po centru Chalupníka mu scházelo ke skórování několik centimetrů. Ve

tabulka po 18. kole soubor ve formátu pdf.

BRANKY: 43.´ Werner, 66.´ Smrkal, 83.´ Knápek

„B“ mužstvo Jiskry přijelo na hřiště ambiciózního nováčka v kombinované sestavě s několika dorostenci, aby v zápase dvou předních celků soutěže neuspělo. Fotbalisté Jiskry nezačali špatně, domácí dokázali zvládnout zápas, ve kterém už od 33. Min. hráli bez vyloučeného Bartoše. Hostující tým přesilovku nevyužil, naopak třikrát inkasoval! Nadějně rozehrané utkání tak skončilo domácím vítězstvím rozdílem třídy. I

tabulka po 17. kole soubor ve formátu pdf.