11 : 0 (4 : 0)
Fakta z utkání:
Branky:
Sestava: Kolář - Faltus, Popelka(45Křivánek), Jelínek, Štusák(30.Mako) – Motl(Rathouz), Batrla, Šmíd, Sýkora(22.Cihlář) – Popel,Barkóci

Mladší dorostenci jakž takž odolávali na hřišti lídra soutěže jenom v první půli. Druhý poločas se už naplno projevila skutečnost, že hráčům, kteří nastoupili za starší dorost, rychle ubývaly síly, a po prostřídání už naši mladí nekladli tak houževnatý odpor, což vedlo k dalším brankám v naší síti.

Celkové vystoupení naší sedmnáctky v soutěži až na pár zápasů, kdy na soupeře zcela evidentně nestačili lze hodnotit kladně. Hráči po přechodu ze starších žáků do

...celý článek

tabulka po 15. kole soubor ve formátu pdf.

14. KOLO DIVIZE U17

2017-11-20 09:04:11

FK KOLÍN - JISKRA ÚSTÍ NAd ORLICÍ
7 : 0 /6 : 0 /
Referát se připravuje

tabulka po 14. kole soubor ve formátu pdf.

BRANKA: Křivánek

Mladší dorostenci narazili na soupeře, který byl nad jejich síly, ale nehráli vyloženě špatně. Někteří měli v nohách zápas za starší a to bylo znát. Skóre otevřel v 17. min. Melíšek – 0:1. Ještě do poločasu zvýšil po rychlé akci Pařízek – 0:2. Tak skončil poločas, i po přestávce domácí bojovali, ale hosté byli před brankou aktivnější. V 65. min. zařídil klid do jejich řad Petrach – 0:3. V 70. min. domácí snižují, když se prosadil střídající

tabulka po 13. kole soubor ve formátu pdf.

12. KOLO DIVIZE U17

2017-11-06 09:51:18

Jiskra Ústí nad Orlicí U17 – Viktoria Žižkov „B“ U17
0 : 3 (0 : 1)
Branky:
Sestava: Hortlík – Faltus(43.Sýkora), Popelka, Štusák, Barkóci(77.Gryc) – Cihlář, Šafránek(56.Křivánek) – Motl, Šmíd, Rathouz(68.Mako) - Popel

Také mladší dorostenci Jiskry sehráli svůj mistrovský zápas proti vrstevníkům z Viktorie Žižkov.
Citelně oslabeni ve středu pole, kde absentoval zraněný Batrla a Šmíd hrál s virózou, sehráli v první půli vcelku vyrovnaný zápas. Jedinou branku první půle, inkasovali na jejím začátku v 9. min. z kopačky Heriana – 0:1. Pak se hra odbývala mezi šestnáctkami, přičemž šancí bylo na obou stranách pomálu.
Ve druhém poločase se projevila větší herní

tabulka po 12. kole soubor ve formátu pdf.

Šmíd/50.Křivánek/ – J.Popel

Mladší dorostenci tentokrát na svého soupeře nestačili, výsledek hovoří za vše. V domácím týmu někteří nastoupili také za starší i to nahrálo soupeři, který zejména po přestávce jasně dominoval. Do poločasu dvakrát skóroval Novotný, ten přidal další gól i v 41. min. a pak až na konečných 0:8 skórovali Tomka, Mathauser, Janovský, znovu Mathauser a Doboš. Také mladší dorostenci budou v sobotu 4. 11. hrát doma, od 12.15 hod. nastoupí proti Viktorii Žižkov „B“.

tabulka po 11. kole soubor ve formátu pdf.

10. KOLO DIVIZE U17

2017-10-23 10:32:07

SK Benešov „B" U17 – Jiskra Ústí nad Orlicí U17
2 : 3 ( 2 : 1 )
Branky: Šmíd, Batrla, Popel
Sestava: Barkóci - Faltus, Popelka, Jelínek, Štusák - Cihlář(78.Gryc), Batrla -Křivánek(32.Mako), Šmíd, Motl(48.Sýkora) - Popel

Možnost završit hattrick v podobě výhry( své předchozí zápasy v Benešově vyhrálo ústecké Áčko 4:1 i starší dorost 2:1 ), měli mladší dorostenci.
Do zápasu vstupovali s cílem nedostat brzkou branku a hrát ze zabezpečené obrany. To se jim dařilo až do 24. minuty, kdy inkasovali poprvé. O čtyři minuty se jim však podařilo Šmídem srovnat skóre. Jenže domácím se znovu podařilo strhnout vedení na svou stranu, když proměnili šanci ve 32. minutě. Do kabin

tabulka po 10. kole soubor ve formátu pdf.