2 : 1 (0 : 1)
Fakta z utkání:
Branky: Batrla, Sýkora
Sestava: Rössler-Špitálský, Batrla,Sýkora,Motl-Mako,Barkóci-Abrahám,Šmíd, Křivánek-Popel

Mladší dorostenci Jiskry zvládli svůj zápas proti Nymburku podstatně lépe než jejich starší kolegové.
Od začátku se hrál poměrně vyrovnaný fotbal s minimem šancí na obou stranách. Jako první se ke slovu dostali hosté, kteří se ve 28.minutě ujali vedení brankou Kovacse – 0:1. S našimi hráči inkasovaný gól otřásl a do konce poločasu se jim vyrovnat nepodařilo.
Ve druhém poločase se hráči Jiskry snažili, ale hosté je svou pozornou obranou do vážnějších šancí nepouštěli. Na začátku poslední

...celý článek

tabulka po 22. kole soubor ve formátu pdf.

21. KOLO DIVIZE U17

2018-04-16 09:13:27

SK Střešovice 1911 U17 – Jiskra Ústí nad Orlicí U17
1 : 1 (0 : 1)

Sestava: Sýkora-Faltus,Popelka,Batrla,Motl-Mako,Cihlář -Křivánek(53.Špitálský), Barkóci,Popel-Šmíd

Branky: Šmíd

Také sedmnáctka sehrála další utkání ve Střešovicích. Stejně jako v zápase staršího dorostu se hrál celkem vyrovnaný fotbal. Domácí se snažili, ale pozorná defenzíva hostů je do vážnějších šancí nepouštěla. Naopak: dvě minuty před koncem poločasu udeřilo na domácí straně. Šmíd prostřelil domácího brankáře a do kabin se šlo za stavu příznivějšího pro hráče Jiskry.
Ve druhém poločasu začaly docházet síly, ale dorostenci Jiskry nechtěli připustit vyrovnání. To se jim dařilo až do

tabulka po 21. kole soubor ve formátu pdf.

20. KOLO DIVIZE U17

2018-04-09 08:59:02

Ústí n.O. - Vlašim
3 : 3 /0 : 2/ penalty: 1 : 3
Góly: 2x Šmíd, Barkóci

Referát se připravuje.

tabulka po 20. kole soubor ve formátu pdf.

19. KOLO DIVIZE U17

2018-04-04 07:52:52

Sokol Třebeš U17 – Jiskra Ústí nad Orlicí U17

2 : 0 (2 : 0)

Branky:
Sestava: Rössler-Faltus,Sýkora(64.Kolář),Popelka,Motl(41.Špitálský)-Batrla,Mako- Popel, Šmíd,Křivánek(74.Abrahám)-Barkóci

V dalším divizním utkání se představila naše sedmnáctka v Hradci Králové, kde na UMT hradecké Slávie změřila síly se stejně starými hráči Sokola Třebeš.
Hráčům Jiskry nevyšel začátek a konec první půle když inkasovali první branku už ve třetí minutě a druhou dvě minuty před koncem poločasu. Je to škoda, protože byl soupeř tentokrát „hratelný“ a při troše štěstí a větší koncentraci na zápas mohli ústečtí pomýšlet na zisk nějakého bodu.
To se nám však nepodařilo, a tak

tabulka po 19. kole soubor ve formátu pdf.

18. KOLO DIVIZE U17

2018-03-27 08:20:30

Jiskra Ústí nad Orlicí U17 – Dukla Praha B U17
0 : 12 ( 0 : 5 )
Branky:
Sestava: Bouška-Faltus,Sýkora(60.Abrahám),Jelínek,Motl(45.Špitálský)-Batrla, Mako(63.Kolář)-Barkóci,Šmíd,Křivánek(50.Gryc)-Popel

Mladší dorostenci sehráli těžký zápas proti velice kvalitnímu družstvu Dukly Praha.
Po prohraném prvním poločase 0:5 došly síly hlavně hráčům, kteří hráli za starší dorost a tak jim soupeř v poklidu nasypal dalších sedm branek.
Nutno dodat, že soupeř byl herně úplně jinde. V naší brance nakoukl do dorosteneckého fotbalu žák (roč.2004) Bouška.
O reparát za nepovedený vstup do jarní části se budou hráči Jiskry pokoušet v sobotu 31. 3. 2018 na hřišti Sokola Třebeš.

tabulka po 18. kole soubor ve formátu pdf.

17. KOLO DIVIZE U17

2018-03-19 08:53:31

Admira Praha B U17 – Jiskra Ústí nad Orlicí U17
5 : 0 (5 : 0)
Branky:
Sestava: Rössler-Faltus,Sýkora,Popelka,Špitálský(44.kolář)-Batrla,Mako-Abrahám, Šmíd,Popel-Barkóci

K prvnímu jarnímu utkání na soupeřově hřišti nastoupila U17 v Praze na Admiře. Domácí hráči se prezentovali kvalitním výkonem, který v první půli korunovali pěti brankami.
Nutno podotknout, že výsledek první půle byl hodně ovlivněn vyloučením Popelky, který zatáhl za záchrannou brzdu a čistou „kosou“ zastavil domácího útočníka. Tomuto momentu předcházelo nedorozumění našeho hráče s brankářem Rösslerem. Poločas skončil pětibrankovým přídělem, i když hra nevypadala vůbec špatně.