Hortlík – Faltus – Sýkora/68.Abrahám/ – Štusák - Barkóci
Rathous/61.Gryc/ - Cihlář/68.Kolář/ – Batrla – Motl/57.Mako/
Šmíd – J.Popel
BRANKA: Hortlík /p/

Po dobrých výkonech i výsledcích z posledních kol narazili mladší dorostenci tentokrát na soupeře, který byl jasně lepší. Od úvodních minut byl v plné permanenci nejlepší domácí hráč gólman Hortlík, ale na vše nestačil. Už v 1. min. ho po chybě v komunikaci překonal Kraus. Pak to dlouho šlo, ale v závěrečné minutě poločasu zakončil sólo Toman – 0:2. Těsně před tím v 38. min. trefil Batrla z přímého kopu břevno. Po přestávce už byli

...celý článek

tabulka po 9. kole soubor ve formátu pdf.

8. KOLO DIVIZE U17

2017-10-09 12:08:00

TJ Svitavy U17 - Jiskra Ústí nad Orlicí U17
0 : 1 (0 : 1)
Fakta z utkání:
Branky: Batrla
Sestava: Sýkora-Faltus,Jelínek,Popelka,Štusák-Batrla,Cihlář-Rathouz,Šmíd,Motl – J.Popel

Se stejným soupeřem jako jejich starší kolegové odehrála svůj mistrovský zápas i ústecká sedmnáctka.
O tom, že jejich hra výrazně zlepšuje, se mohli domácí přesvědčit v tomto zápase. V letním přípravném utkání na stejném hřišti domácí vyhráli vcelku bez problémů 3:0, jenomže teď narazili na kompaktnější a sehranější tým ústecké Jiskry.
Od začátku se rozhořel boj o střed hřiště, ve kterém byli o něco lepší domácí, ale hosté jim pozornou defenzívou nedovolovali jakkoliv ohrozit Sýkoru v naší brance. Ten byl

tabulka po 8. kole soubor ve formátu pdf.

Barkóci – Šmídl

Mladší dorostenci dlouho drželi se soupeřem krok, ale během jedné minuty ve 2. poločase přišli o body. Hosté byli většinu času aktivnější, ale domácí obrana dlouho odolávala. Po přestávce už nápor hostů tak velký nebyl a zdálo se, že by mladší dorost mohl uhrát další dobrý výsledek. V 66. min. se však dokázal prosadit hostující Blažek a o minutu později definitivně rozhodl Bekera – 0:2.
I přes porážku neodehrál mladší dorost špatný zápas, navíc chyběli někteří hráči obvyklé

tabulka po 7. kole soubor ve formátu pdf.

6. KOLO DIVIZE U17

2017-09-25 09:46:37

Polaban Nymburk U17 – Jiskra Ústí nad Orlicí U17
0 : 0
na penalty 1:2
Branky:
Sestava:Hortlík – Faltus,Popelka,Jelínek,Štusák – Batrla,Sýkora – Popel, Cihlář(29.Mako),Barkóci(76.Gryc) - Šmíd

Také mladší dorostenci sehráli svůj další zápas v Nymburku. Od začátku se hrál vyrovnaný a zajímavý duel. Ústečtí dorostenci byli přeci jenom o poznání aktivnější, ale branku se jim vstřelit nepodařilo. Domácí se také snažili, ale také bez brankového efektu.
V brance Jiskry nastoupil starší žák Hortlík, a nevedl si vůbec špatně. Co prošlo přes dobře pracující defenzívu, to spolehlivě pochytal. Hráči na obou stranách se s postupujícím čase stále urputněji snažil strhnout

tabulka po 6. kole soubor ve formátu pdf.

BRANKY: 2x J.Popel, Faltus

Mladší dorostenci dokázali po nadšeném výkonu poprvé vyhrát a určitě si tento úspěch zasloužili. Zápas se nezačal vyvíjet dobře, hosté v 15. min. chytrou střelou Papeže otevřeli skóre. Domácí však bojovali a měli i šance, v 32. min. sám před gólmanem netrefil popel. V 33. min. však utekl Faltus a jeho centr si gólman srazil do branky – 1:1. Po přestávce skvěle bojující domácí zvýšili po úniku Popela – 2:1. V 71. min. však dokázal Truong vyrovnat –

tabulka po 5. kole soubor ve formátu pdf.

Batrla – Motl

Mladší dorostenci ani tentokrát nedosáhli na body, ale i v tomto utkání bylo zlepšení patrné. Bez gólů to však nejde. Vlašim začala velkým náporem, který vyústil ve vedoucí gól už v 15. min., který zařídil Koten – 1:0. Poté se hra vyrovnala a hosté se dostali do několika nadějných útočných situací. Popelka, Šmíd ani Popel však při zakončení nezachovali potřebný klid a tak se vyrovnat nepodařilo. Po přestávce domácí kontrolovali vývoj utkání a v 60. min. vsítili pojišťovací, rozhodující

tabulka po 4. kole soubor ve formátu pdf.