SESTAVA ÚSTÍ:
Zářecký - Kapoun, Kovář, Koukol, J.Šimek, Paulavets, Skala, F.Hoffman, Fišer,
Žďárský, D.Bartoš, Kalousek.
BRANKY: 3x D.Bartoš

Také zápas mladších žáků měl vyrovnaný průběh a velmi dobrou kvalitu. Hosté začali aktivně a už ve 2. min. je dostal do vedení Cimburek – 0:1. Pak se hrálo nahoru – dolu s mírnou převahou Ústí. Žáci Hlinska ale dobře bránili, domácí se velmi těžko prosazovali. Výjimkou byla situace z 19. min., kdy se po pěkné akci dostal k zakončení D.Bartoš a byl přesný – 1:1. Tak skončil poločas. Po přestávce to byl boj kdo z koho, domácí byli přeci jen přesnější a měli i více

...celý článek

tabulka po 10. kole soubor ve formátu pdf.

BRANKY: 3x F.Hoffman, 2x Koukol, 2x Pavlovec

Mladší žáci úlohu favorita zvládli dobře. V úvodu přežili desetiminutový nápor Poličky a pak zápas ovládli. Výborný gólman Zářecký podržel tým a spoluhráči přebrali iniciativu. Po přihrávce Hoffmana otevřel skóre Pavlovec. V 19. min. zvýšil ránou pod břevno Hoffman – 0:2. Ve 22. min. po přihrávce Žďárského střelou k tyči zvýšil Koukol na 0:3. Poté opět čaroval gólman Zářecký, který chytal i s poraněným malíčkem. V závěru úvodní části po

tabulka po 9. kole soubor ve formátu pdf.

8. KOLO KP MLADŠÍ ŽÁCI

2017-10-02 10:23:30

JISKRA ÚSTÍ N.O. – FO LANŠKROUN
0 : 4 / 0 : 3 /

Zápas o čelo tabulky se domácím mladším žákům nepovedl dílem i tím, že k zápasu nenastoupil v optimální sestavě. Několik hráčů obvyklé sestavy bylo omluveno a to se proti opravdu kvalitnímu soupeři muselo projevit. Hosté byli od začátku pohyblivější, dravější a hru měli od začátku až do konce pevně v moci. Domácím patří chvála za to, že bojovali a soupeři nic zadarmo nedarovali. Přesto už v 7. min. dostal hosty do vedení Holásek – 0:1. V 15. min. zvýšil po pěkné akci Kollert na 0:2.

tabulka po 8. kole soubor ve formátu pdf.

BRANKY: 4x F.Hoffman

Také utkání mladších žáků bylo velmi dramatické, aba týmy se drží v popředí tabulky a na kvalitě utkání to bylo znát. Hrdinou zápasu se stal Filip Hoffman, jenž dal všechny góly vítězného mužstva. Lépe začali domácí, kteří šli do vedení už v 5. min. gólem Ptáčka – 1:0. Ve 13. min. se prosadil domácí Kolář – 2:0. Hosté však nerezignovali a ještě do poločasu snížil F.Hoffman – 2:1. Po přestávce ty bylo sólo pro nejlepšího střelce Jiskry. V 38. min.

tabulka po 7. kole soubor ve formátu pdf.

BRANKY: 4x F.Hoffman, 2x Skala, 2x Koukol, Paulavets

Také mladší žáci v týdnu zdolali Pardubičky s výsledkem 5:2 /2x D.Bartoš, 2x F.Hoffman, Skala/ a jasně vyhráli i nad M.Třebovou. Jednoznačný zápas měl jediný otazník ve výši skóre. Domácí byli lepší po všech stránkách, hosté jen odkopávali, jejich nejlepším hráčem byl brankář Mazal. Domácí ho dlouho nemohli překonat, ale v 6. min. ho prostřelil F.Hoffman a pak už to šlo rychle. Do poločasu se ještě dvakrát trefil Skala a znovu

tabulka po 6. kole soubor ve formátu pdf.

4. KOLO KP MLADŠÍ ŽÁCI

2017-09-11 10:00:04

SK HOLICE - JISKRA ÚSTÍ N.O.
0 : 10 / 0 : 5 /
BRANKY: 4x D.Bartoš, 4x F.Hoffman, Skala, Žďárský

Mladší žáci pokračují ve výborných výkonech, kdy soupeři jen přihlížejí. Výjimkou nabyl ani zápas v Holicích. O deseti gólový příděl se zasloužili jen čtyři střelci, protože tradiční autoři gólů D.Bartoš a F.Hoffman opět řádili. Skóre otevřel v 5. min. D.Bartoš a pak už to šlo rychle dál. V 16. a ve 21. min. skóruje F.Hoffman, ve 22. min. se připojil opět D.Bartoš – 0:4. Skóre úvodní části uzavřel ve 28. min. Žďárský – 0:5. Po přestávce načal soupeře v 35.

tabulka po 4. kole soubor ve formátu pdf.