0 : 3 (0 : 1)
Fakta z utkání:
Branky:
Sestava: Hortlík – Faltus(43.Sýkora), Popelka, Štusák, Barkóci(77.Gryc) – Cihlář, Šafránek(56.Křivánek) – Motl, Šmíd, Rathouz(68.Mako) - Popel

Také mladší dorostenci Jiskry sehráli svůj mistrovský zápas proti vrstevníkům z Viktorie Žižkov.
Citelně oslabeni ve středu pole, kde absentoval zraněný Batrla a Šmíd hrál s virózou, sehráli v první půli vcelku vyrovnaný zápas. Jedinou branku první půle, inkasovali na jejím začátku v 9. min. z kopačky Heriana – 0:1. Pak se hra odbývala mezi šestnáctkami, přičemž šancí bylo na obou stranách pomálu.
Ve druhém poločase se projevila větší herní vyzrálost hráčů z Prahy, kteří dvěma brankami v rozmezí čtyř minut mezi 60. a 64. minutou stanovili konečné skóre. Nejdříve střílel Horváth – 0:2 a konečnou podobu výsledku dal o chvilku později Machytka – 0:3.
Žižkovští byli lepší v práci s míčem, hráči Jiskry zase v bojovnosti a v nasazení. Na body to tentokrát nestačilo, ale je na čem stavět.
Příští týden zakončí sedmnáctka domácí troj zápas s dalším celkem z Prahy.
V sobotu, 11. 11. 2017 hostí od 11:30 celek Slavoje Vyšehrad.