1 : 2 (0 : 1)
Fakta z utkání:
Branky: Krátký 2
Sestava: Jeřábek-Sýkora(35.Batrla)Eliáš,Bohunek,Wohner – Pavlásek, Kvapil – Karlík(65.Šmíd),Pinkava,Rotter(80.Ráb) – M.Krátký

V desátém kole dorostenecké divize zajížděli hráči Jiskry na hřiště SK Benešov. Našemu soupeři se úvodní část soutěže nevydařila, když úvodních šest zápasů prohrál. Pak se mu začalo dařit lépe a po třech výhrách se v tabulce nacházel na dvanáctém místě.
Od úvodního hvizdu rozhodčího Váni se však domácí prezentovali velmi dobrou hrou. Zejména jejich krajní hráči od začátku provětrávali naší defenzívu. Nám vázla kombinace, nešly přihrávky, a tak měl soupeř prvních dvacet minut nad našimi hráči navrch. Jenže ve dvacáté minutě nám zafungovala spolupráce hráčů ve středu hřiště, na výbornou Pavláskovu přihrávku si naběhl Krátký, který prostřelil domácího brankáře, a my z ničeho nic vedli 1:0. Domácími inkasovaný gól pochopitelně otřásl, nám naopak pomohl. Do konce poločasu se hra vyrovnala, domácí hrozili pouze z rohových kopů a naši hráči si vytvořili ještě několik velmi dobrých šancí. Jenže ani jednomu ze soupeřů se již nepodařilo skórovat a tak jsme na poločasovou přestávku odcházeli spokojenější my.
Druhý poločas nabídl vcelku zajímavý fotbal. Domácí se snažili o srovnání skóre, ale hráči Jiskry byli proti. Naopak, v 61. minutě zahrál volný přímý kop precizně Bohunek, za obranou domácích se zjevil Pavlásek, jehož nezištnou přihrávku uklidil do branky kdo jiný než Krátký – 2:0. Domácí hráči byli viditelně zaskočeni vývojem utkání, ale zbraně rozhodně nesložili. Deset minut po druhé inkasované brance se po sérii šťastných odrazů dostal míč před domácího Lupače, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě a zadělal tak na drama až do konce – 2:1. V nervózním závěru se dorostencům Jiskry podařilo těsný náskok uhájit a odvézt tak z Benešova tři body.
Další zápas, první ze série tří domácích, sehraje ústecká devatenáctka v sobotu 28. 10. 2017 od 9:45 proti hráčům Meteoru Praha VIII.