SESTAVA: Kusý Matěj, Klouda Tobiáš, Chaloupka Ondřej, Husička Jakub, Hoffman David, Fišer Tomáš, Gombár Daniel, Křížek Matěj

Ústí nad Orlicí – Svitavy 1:5 (1:1)
Branka: Hoffman

Ústí nad Orlicí – Hlinsko 2:12 (0:9)
Branky: 2x Fišer

Výsledkově nepovedený turnaj. Hráli jsme jako áčkový tým, takže jsme se utkali se silnějšími soupeři. Bohužel jsme měli spoustu nemocných a pár omluvených a tak dostali šanci kluci, kteří většinou hrávají, když jsme béčkový tým a hrajeme se slabšími soupeři. Prvně s námi jel také Daniel Gombár z bambín a vypořádal se s tím parádně - zaslouží pochvalu.
První dva zápasy jsme nehráli špatně, kluci bojovali, ale prostě soupeř byl vždy o něco kvalitnější. Třetí zápas jsme začali katastrofálně, výsledkem toho byl nejhorší poločas co pamatuji. Výsledek 0:9 hovoří za vše. Do Druhého poločasu jsme přeházeli sestavu, začali hrát důsledně dozadu a fotbal začal vypadat úplně jinak, i když jsme ho opět prohráli, ale tentokrát důstojně 2:3 celkově tedy 2:12.