Jeřábek – Wohner – Bohunek – Eliáš – J.Popel/46.Batrla/
Karlík/46.Rotter/ - Pavlásek – Kvapil - Š.Kopecký
Pinkava – M.Krátký
BRANKY: 2x Pavlásek /1p/, Krátký, Wohner /p/

Starší dorostenci opět předváděli svým příznivcům a příbuzným co je možné v zápase zahodit. V poli velmi dobrý výkon s řadou krásných fotbalových akcí, ale před brankou zmar. Od úvodních minut byli na UMT domácí jasně lepší, soupeře přehrávala velmi dobře hrající středová řada. Velké šance nevyužili v úvodu zápasu Pinkava a Krátký, kteří neuspěli sami před výborným brankářem Lehkým. Ve 23. min. byl ve vápně podražen velmi dobře hrající Kvapil a z nařízené penalty otevřel skóre kapitán Pavlásek – 1:0. V závěru úvodní části další šance nevyužil zejména aktivní Pinkava. Úvod 2. poločasu patřil opět domácím a po dobře zahraném signálu z přímého kopu se prosadil tečovanou střelou podruhé Pavlásek – 2:0. Poté se zase chytali za hlavu neúspěšní střelci a hlavně trenér Bárta, když několik dalších tutovek skončilo neúspěchem. Trest přišel v 64. min., kdy se po bleskovém protiútoku prosadil na zadní tyči volný Stránský – 1:2. Hosté ale na obrat neměli, byli to naopak domácí, kteří pokračovali v náporu a zahazování příležitostí. Z malého vápna nepřekonali brankáře 2x Rotter, ani Pinkava. Klid do domácích řad přinesla 83. min., v níž po přihrávce Kopeckého unikl obraně Krátký a svůj únik tentokrát zakončil přesnou střelou k tyči – 3:1. V 85. min. byl v pokutovém území podražen také Pavlásek a další penaltu s přehledem proměnil Wohner – 4:1. Domácí tak utkání dovedli do pohodlného vítězného konce, ale skóre mělo být podstatně vyšší. V příštím kole to snad bude lepší. Dorostenci budou hrát ve Svitavách, kde se představí v sobotu 7. 10. od 10.00 hod.