Jiskra Ústí n.O. mění trenéra

 

Homepage >

Článek

Jiskra Ústí n.O. mění trenéra

2009-12-15 09:20:42

Fotbalový oddíl TJ Jiskra Ústí n.O. půjde do jarních bojů s novým trenérem. Dosavadní trenér Ivan Kopecký bezprostředně po úspěšném složení přijímacích zkoušek na trenérskou profi licenci dostal nabídku od druholigové Čáslavi. Působení v profesionálním fotbalu je dlouhodobým cílem I.Kopeckého a proto výbor TJ Jiskra Ústí nad Orlicí jeho žádost o uvolnění akceptoval. FO TJ Jiskra Ústí n.O. i touto cestou děkuje p.Kopeckému za kvalitně odvedenou práci a přeje mu mnoho úspěchů v novém působišti.
Na výborové schůzi oddílu byl v pondělí 14.12.09 uveden do funkce nový trenér. Bude jím pan Jiří Saňák. J.Saňák je i přes své mládí /roč.78/ uznávaným fotbalovým odborníkem. V Ústí nad Orlicí začínal jako hráč v mládežnických mužstvech, velmi záhy se vydal na trenérskou dráhu. Tu začal v Olomouci, kde se od nejmladších kategorií propracoval až na post trenéra extraligového dorostu, zde také vystudoval tělovýchovu na Palackého univerzitě, je držitelem trenérské profi licence. V sezóně 2003/2004 vedl J.Saňák jako nejmladší trenér v historii A mužstvo Jiskry Ústí n.O. v divizní soutěži. Po skončení svého působení v Olomouci trénoval extraligový dorost Slavie Praha, poté byl asistentem trenéra u druholigovém Baníku Sokolov. Do Ústí nad Orlicí přichází z postu trenéra extraligového dorostu Baníku Ostrava. V minulé sezóně byl J.Saňák rovněž asistentem trenéra Hřebíka u reprezentace ČR do 18 let.

V Ústí nad Orlicí bude vykonávat funkci šéftrenéra oddílu. Jeho úkolem je na základě dlouhodobé koncepce zkvalitnit a výrazně oživit tréninkový proces a celkovou úroveň mužstev všech věkových kategorií.
15.12.2009

FO TJ Jiskra Ústí nad Orlicí


 

Sponzoři

Generální sponzor:
Střešní okna Langer
Město Ústí n.O.
Hlavní sponzor:
Sporthotel Tichá Orlice
UO.SPORT s.r.o.
SPINTEX s.r.o.
Mediální partner:
Kabelová televize
OIK Tv
Deník
Sponzor I. kategorie:
Orlimex s.r.o.
Strabag
SMC
Sponzor II. kategorie:
Fortuna
Partners
ISOTEP
RIETER
Zahradnictví Šťastný
Luděk Skala servis BOZP a PO
Generalli
Sponzor III. kategorie:
A.B.V. s.r.o.
FPOS a.s.
Kaja Uno
Stavona
Adidas ČR s.r.o.
Recycling
Tepvos
Sponzor IV. kategorie:
Elektro Franc s.r.o.
AZ Trade
Váhy Brabec

Fotogalerie

bez popisku

bez popisku

bez popisku

navštivte fotogalerii

Zajímavé odkazy

ČMFS
Výsledky divize C


 


Design&Code&Programing P-cut webdesign