Hubálek – Sršeň – V.Novák – Kaláb – J.Novák
Januška – Krummer – Rotter – J.Kalousek
M.Ráb - Pinkava
BRANKY: 2x Pinkava, Rotter

Silně kombinované céčko opět dokázalo vyhrát a v soutěži neztratilo ještě ani bod. Trenér Svoboda měl těžkou úlohu, podstatná část týmu byla v rámci akcí staré gardy na zájezdu v Bulharsku a tak museli tým doplnit další borci z různých věkových kategorií oddílu. I tentokrát to na vítězství stačilo, protože na těžkém terénu všichni nominovaní zabojovali a neporazitelnost udrželi. Zápas se lámal v závěru úvodní části a na začátku 2. poločasu. V 44. min. dostal hosty do vedení Pinkava – 0:1. Krátce po zahájení druhého poločasu pojistil vedení další dorostenec Rotter – 0:2. Po tomto gólu už hosté vývoj zápasu kontrolovali a v samotném závěru ještě zvýšil na konečných 0:3 znovu Pinkava. V příštím kole hraje C tým doma proti béčku Sokolu Rudoltice. Zápas je plánován na pátek 22. 9. od 18.00 hod. na UMT v Ústí. Při poruše osvětlení je však možný i odklad tohoto utkání.