Branky: 2x Fišer, Hoffman

O TŘETÍ MÍSTO:
Ústí nad Orlicí – Polička 7:1
Branky: 3x Fišer, 2x Chaloupka, Cindr, Skala

Základní skupinu jsme zahájili s Třemošnicí. Zápas jsme měli pod kontrolou a udržovali jsme si dvougólové vedení až do konce zápasu. Druhý zápas s Poličkou byl vyrovnaný. Vedli jsme 1:0 poté 2:1. Škoda branky v poslední vteřině na 2:2. Čekal nás zápas o postup mezi nejlepší čtyři týmy se Svitavami, tento zápas kluci zvládli na jedničku a soupeře, se kterým jsme v soutěži dvakrát prohráli, nepustili vůbec k ničemu. Byl to jeden z našich nejlepších výkonů. No a měl nás čekat poslední, relativně jednoduchý zápas ve skupině. Zejména v prvním poločase to ale z naší strany nebylo vůbec dobré a nepovedlo se nám zopakovat výkon z předešlého zápasu. Výsledkem byla poločasová remíza 1:1. Po poločasové domluvě se naše hra změnila k lepšímu a vyhráli jsme 5:2. Díky hloupé brance v poslední vteřině v zápase s Poličkou jsme postoupili do semifinále ze druhého místa a narazili jsme na vítěze druhé skupiny (a pozdějšího celkového vítěze ) Vysoké Mýto.
První poločas jsme prospali, možná jsme to neustáli v hlavách a vysoce prohráli 0:4. Druhý poločas už jsme neměli co ztratit, kluci se přestali bát a zahráli velice dobře výsledkem bylo vítězství 3:2 což vedlo ke zkorigování konečného skóre na přijatelných 3:6. Škoda, že jsme takto nehráli od začátku, mohli jsme se poprat o finále, i když objektivně musíme říct, že Mýto bylo přeci jen o něco lepším týmem. Ve druhém souběžně hraném a velice zajímavém semifinále porazili Pardubice Poličku 6:5.
Čekal nás souboj o třetí místo, kde jsme si zopakovali zápas ze skupiny s Poličkou. Do zápasu jsme vstoupili velice aktivně, podařilo se nám vsítit rychlé tři branky a kvalitní hrou dozadu jsme soupeře téměř k ničemu nepustili. Když jsme přidali do poločasu ještě další dvě trefy, bylo jasné, že vítězství nám už neuteče. Po výhře 7:1 jsme mohli začít slavit krásné třetí místo.
Klukům patří velké poděkování za skvěle zvládnutý turnaj.