2 : 1 (0 : 1)
Fakta z utkání:
Branky: Š.Kopecký
Sestava:Jeřábek-Popel(46.Batrla),Eliáš,Bohunek,Wohner-Pavlásek, Kopecký-Rotter, Kvapil,Karlík-Pinkava

K zápasům 9. kola České divize dorostu, skupiny C, cestovali hráči Jiskry do Svitav. Domácí se před zápasem nacházeli se šesti body na třináctém místě, náš celek byl se třinácti body osmý.

Od začátku zápasu jsme tahali za delší konec, vytvořili jsme si územní převahu, kterou jsme korunovali v 16. minutě nádhernou bombou Kopeckého, který z dobrých dvaceti metrů nedal domácímu brankáři šanci. Po tomto momentu jsme maličko polevili, ale i tak jsme si vypracovali dost šancí, z nichž některé by si zasloužili proměnit v branku. To se nám však do konce poločasu nepodařilo, a když se domácí z ojedinělé akce neprosadili střelou z otočky, šli jsme do kabin za stavu příznivějšího pro černo-bílé barvy.
Ve druhém poločasu se hra vyrovnala, ale i tak jsme měli vývoj zápasu pod kontrolou. Pak ale přišla 68. minuta, v níž střídající domácí Bednář postupoval s míčem po naší levé straně, Wohner ho jen stínoval, a tak měl domácí hráč dostatek času přesně přihrát do naší šestnáctky, kde Vrbický propálil Jeřábka – 1:1. Po inkasovaném gólu hráči Jiskry přidali, ale do jejich hry se pomalu začala vkrádat nervozita a křeč. Nelze jim upřít snahu, ale ta byla většinou jalová. V 86. minutě přišel pro naše barvy šok. Domácí, ač v deseti (měli hráče mimo po žluté kartě) podnikli rychlý brejk do naší otevřené obrany, který proměnil Přibilík, a rozhodl o tom, že body zůstaly ve Svitavách. Domácí hráči pak poleháváním a zdržováním dovedli zápas do vítězného konce a my odjeli z tohoto dobře se pro nás vyvíjejícího zápasu s prázdnou.
Další utkání hrajeme v sobotu 14. 10. 2017, když hostíme silný celek Trutnova.