SESTAVA ÚSTÍ:
Zářecký - Kapoun, Kovář, Koukol, J.Šimek, Paulavets, Skala, F.Hoffman, Fišer,
Žďárský, D.Bartoš, Kalousek.
BRANKY: 3x D.Bartoš

Také zápas mladších žáků měl vyrovnaný průběh a velmi dobrou kvalitu. Hosté začali aktivně a už ve 2. min. je dostal do vedení Cimburek – 0:1. Pak se hrálo nahoru – dolu s mírnou převahou Ústí. Žáci Hlinska ale dobře bránili, domácí se velmi těžko prosazovali. Výjimkou byla situace z 19. min., kdy se po pěkné akci dostal k zakončení D.Bartoš a byl přesný – 1:1. Tak skončil poločas. Po přestávce to byl boj kdo z koho, domácí byli přeci jen přesnější a měli i více příležitostí. Svůj den měl také střelec D.Bartoš, který před tím rozhodl zápas starších. V 55. min. Bartoš po obléhání branky zvýšil na 2:1. Dramatický byl závěr, v 70. min. pečetil vítězství i svůj hattrick D.Bartoš – 3:1. V té samé minutě ale hosté dostali míč do vápna, tam přišel faul a z penalty na konečných 3:2 snížil Nekvinda. Po této penaltě rozhodčí ukončil k radosti vítězů zajímavý zápas. V příštím kole nastoupí mladší žáci proti SK Pardubičky. Zápas se na hřišti soupeře hraje v sobotu 21. 10. od 11.15 hod.