2 : 1 (1 : 1)
Fakta z utkání:
Branky: Pinkava, Krátký
Sestava: Jeřábek- Eliáš, Popelka(46.Sýkora), Bohunek, Wohner – Pavlásek – Karlík, Kvapil, Rotter – Krátký, Pinkava

V dalším domácím zápase pokračovala v sobotu 4. 11. 2017 dorostenecká divize. Hostili jsme béčko Viktorie Žižkov.
Začátek utkání se nesl v duchu vzájemného oťukávání a zjišťování, co soupeř dovolí. Jako první jsme se dostali do brankové příležitosti my, ale Krátký se již tradičně gólově neprosadil. Tento moment jako by poznamenal naší hru. Hráli jsme těžkopádně, nešel nám přechod přes střed hřiště, a co bylo nejhorší, v obraně jsme uspořádali den otevřených dveří. Ještě že jsme měli v brance Jeřábka, který svými zákroky přiváděl hostující střelce k zoufalství. Nestačil pouze ve 20. minutě na umístěnou ránu hostujícího Váchy zpoza šestnáctky. Když už se zdálo, že na poločasovou přestávku půjdeme s jednobrankovým mankem, podařilo se nám ve 44. minutě zaútočit po pravé straně Karlíkem, s jehož lahůdkovou přihrávkou správně naložil Pinkava – 1:1.
Po důrazné domluvě v kabině se herní projev hráčů Jiskry přeci jenom zlepšil, i když v defenzívě to pořád nebylo ono. Ale jestliže jsme v předchozím zápase měli kopec smůly, tak teď se to obrátilo. Po jednom z výtečných zákroků Jeřábka, který stále držel naše naděje na bodový zisk nad vodou, přišla 86. minuta, a s ní protiútok hráčů Jiskry do otevřené obrany hostů, který na dvakrát., ale přece proměnil Krátký ve vedoucí branku. Otřesení hosté se už na odpověď nezmohli, a naše šťastné vítězství tak bylo na světě.
Z našich hráčů musíme jednoznačně vyzdvihnout výkon brankáře Jeřábka, který v tomto zápase exceloval.
Poslední domácí utkání podzimní části sezóny sehraje devatenáctka v sobotu 11. 11. 2017 od 9:15 hodin proti celku Slavoje Vyšehrad B.