2 : 3 ( 2 : 1 )
Fakta z utkání:
Branky: Šmíd, Batrla, Popel
Sestava: Barkóci - Faltus, Popelka, Jelínek, Štusák - Cihlář(78.Gryc), Batrla -Křivánek(32.Mako), Šmíd, Motl(48.Sýkora) - Popel

Možnost završit hattrick v podobě výhry( své předchozí zápasy v Benešově vyhrálo ústecké Áčko 4:1 i starší dorost 2:1 ), měli mladší dorostenci.
Do zápasu vstupovali s cílem nedostat brzkou branku a hrát ze zabezpečené obrany. To se jim dařilo až do 24. minuty, kdy inkasovali poprvé. O čtyři minuty se jim však podařilo Šmídem srovnat skóre. Jenže domácím se znovu podařilo strhnout vedení na svou stranu, když proměnili šanci ve 32. minutě. Do kabin se tak šlo za stavu příznivějšího pro domácí.
Do druhé půle nastupovali hráči Jiskry s nezměněnou taktikou. Dál pozorně bránili a k tomu přidali nadstavbu v podobě brejků. Po jednom z nich byl faulován Popel v celkem uctivé vzdálenosti od branky. Míč si k přímému kopu postavil Batrla, jehož ostrý centr do šestnáctky se zastavil až v domácí síti. To běžela 50. minuta a bylo srovnáno. Domácí znervózněli a začali kupit chyby. Jednu takovou se našim hráčům podařilo potrestat. Na dlouhý Sýkorův balon do prostoru si naběhl Popel, který své sólo s jistotou proměnil a dokonal obrat v zápase.
Závěr zápasu se nesl ve znamení zoufalé snahy domácích o vyrovnání, nastřelili i břevno ústecké branky, ale hráči Jiskry pozornou hrou změnu skóre již nepřipustili.
V Benešově nebudou rádi vzpomínat na trojzápas s Jiskrou, protože všechna tři utkání prohráli. Naopak pro nás to byl veleúspěšný zájezd.
Příští zápas o mistrovské body sehraje sedmnáctka na domácím hřišti proti Meteoru Praha VIII v sobotu, 28. 10. 2017, od 12.00 hod.