SESTAVA ÚSTÍ:
Zářecký - Kovář, Koukol, J.Šimek, Paulavets, Skala, F.Hoffman, Fišer,
Žďárský, D.Bartoš, Kalousek.
BRANKY: 6x F.Hoffman, 2x Koukol, 2x D.Bartoš

Také utkání mladších žáků mělo jednoznačný průběh, i když úvod patřil překvapivě domácím. Už v 5. min. se trefil Dolníček – 1:0. Krátce na to srovnal na 1:1 střelec týmu F.Hoffman. Ve 12. min. však Choceň opět otáčí gólem Sopouška na 2:1. Ve 14. min. vyrovnává Hoffman na 2:2 a hosté začínají mít výraznou převahu. V 19. min. se trefuje Koukol – 2:3. Ještě do poločasu vrací klid do řad hostů Hoffman a opět Koukol, poločas končí za stavu 2:5. Úvod 2. poločasu přinesl smůlu Žďárskému, který si dal vlastní gól – 3:5. Poté už se opět rozběhl branko stroj Jiskry, až se skóre zastavilo na konečných 3:10. Góly v této fázi hry vsítili 3x Hoffman a 2x D.Bartoš. Také mladší žáci budou hrát ve středu od 18.15 hod. na UMT odložený zápas proti TJ Svitavy, ale v neděli mají volno, protože mladší žáci SK Holice jsou na zahraničním turnaji.