Petr – Špidlen – Vyšehrad – Jarkovský - Veselka
Věchet/46.Sedláček/ - Labík – Urbanec/87.Černý/ - Kraják
Korba – Živný/84.Bastin/
BRANKY: 44.´ Nikodem - 48.´ a 67.´ Korba, 49.´ Veselka 420 diváků

První a poslední domácí zápas v ČFL fotbalisté Jiskry prohráli. Důležitý souboj o co nejlepší postavení pro přezimování domácí ztratili během jediné minuty v úvodu 2. poločasu. Na těžkém, blátivém terénu se velký fotbal hrát nedá, hosté však vstoupili do utkání lépe. Ve středu hřiště drželi častěji míč na kopačkách, hledali si prostor pro zakončení, ale nijak zvlášť nebezpeční před ústeckou brankou dlouho nebyli. Domácí se snažili o protiútoky, ve 22. min. takto pronikl Smejkal, jeho střelu však srazil na roh obránce. Ve 24. min. to zdálky zkusil hostující Živný, jeho pokus nadvakrát zneškodnil Krátký. Ve 29. min se do nadějné příležitosti dostal po výtečné Faltově přihrávce Souček, z 12m z mírného úhlu ale netrefil branku. Zdálo se, že utkání spěje k bezbrankovému poločasu, ale ve 44. min. stopeři Převýšova nezvládli nákop z hloubi pole, za jejich záda prolétl Nikodem a podél gólmana otevřel skóre – 1:0. Gól do šatny vždy potěší, ale pro domácí tentokrát výhodou nebyl. Úvodní minuty druhé části budou hráče i příznivce možná strašit celou zimu. Nekoncentrovaný nástup ústeckých využili hosté v 48. min., kdy si nenápadný centr z velké dálky našel ve vápně Korba a přesnou hlavičkou vyrovnal – 1:1. O minutu později bylo z pohledu Jiskry ještě hůře. Zmatky v obraně při odkopu nabídly ideální příležitost pro Veselku, jenž nepohrdl a zblízka dostal hosty do euforie – 1:2. Fotbalisté Jiskry po tomto úderu otevřeli hru, tlačili se před vápno, ale tam byli neškodní. V 67. min. navíc nabídla ústecká obrana další lahůdku pro Korbu, a ten vyražený míč Krátkým, pohodlně dopravil do sítě – 1:3. Naději mohl domácím vrátit v 87. min. Souček po parádní akci a přihrávce Vaňouse, z 8m ale branku netrefil. Tento moment nejlépe charakterizuje sobotní výkon poraženého týmu.
Tentokrát to prostě nešlo! O to více se musí svěřenci trenéra Chudého připravit na závěrečný podzimní zápas v Benátkách n.J. I zde půjde o hodně, utkání se hraje v sobotu 18. 11. od 13.30 hod.